Institution name: | Departamentul de Geografie, UAIC |
---|
Comments: | Departamentul de Geografie, Facultatea de Geografie și Geologie |
---|
Table of contents
GR11 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
--- | --- | --- | --- | 08-10 | ||||||||
10-12 | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
GR1, GTFR1, HM1 Pedagogie I (C) Neculau B B629 |
GR11, GR13 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B660 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | GR1, HM1, PT1 Geografia populaţiei (C) Muntele I B8 |
--- |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
--- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GR1 Geografia Europei (C) Larion D B629 |
Geografia populaţiei (LP) Tudora D B656 |
--- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | Geografia Europei (LP) Hapciuc O-E B660 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR12 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
--- | --- | --- | --- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GR1, GTFR1, HM1 Pedagogie I (C) Neculau B B629 |
Geografia populaţiei (LP) Tudora D B656 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
GR1, HM1, PT1 Geografia populaţiei (C) Muntele I B8 |
--- |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
GR12, GT13 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B655 |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GR1 Geografia Europei (C) Larion D B629 |
--- | Geografia Europei (LP) Iosub M B658 |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | --- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR13 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
--- | --- | --- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GR1, GTFR1, HM1 Pedagogie I (C) Neculau B B629 |
GR11, GR13 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B660 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | GR1, HM1, PT1 Geografia populaţiei (C) Muntele I B8 |
Geografia populaţiei (LP) Tudora D B659 |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
--- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GR1 Geografia Europei (C) Larion D B629 |
--- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | --- | Geografia Europei (LP) Iosub M B658 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | --- | --- | GR2, PT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B627 |
--- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
GR2 Geografia Asiei şi Oceaniei (C) Rusu E B627 |
GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
--- | --- | Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D, Țurcănașu G B660 |
--- | 12-14 |
14-16 | --- | --- | --- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | GR2 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
Geografia Asiei şi Oceaniei (LP) Nica D B662 |
GR2, GM2, HM2 Statistică (C) Patriche C B629 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | Statistică (LP) Patriche C B653D |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B660 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR22 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | --- | Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D B660 |
GR2, PT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B627 |
--- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
GR2 Geografia Asiei şi Oceaniei (C) Rusu E B627 |
GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | --- | Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
--- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | --- | --- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | GR2 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B622 |
GR2, GM2, HM2 Statistică (C) Patriche C B629 |
Statistică (LP) Patriche C B653B |
--- | 16-18 |
18-20 | --- | Geografia Asiei şi Oceaniei (LP) Nica D B662 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR31 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | --- | --- | Geografia regională a României (LP) Lesenciuc D B656 |
GR3, GM3, HM3, PT3 Geografia umană a României (C) Horea-Șerban B8 |
08-10 |
10-12 | --- | GR3 Geografia regională a României (C) Lesenciuc D B629 |
Geografia fizică a României II (SEM) Niculiță M B664 |
--- | GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | --- | --- | --- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | GT312, GT322, GT332, GT342, GT352, GT362, GR32, GR31 Toponomastică geografică (OPT) (SEM) Boamfă I B622 |
GR3 Geografia fizică a României II (C) Niculiță M B653B |
--- | GR3, GM3, HM3, PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (C) Grozavu A B8 |
14-16 |
16-18 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (C) Mărgărint C B8 |
Geografia umană a României (LP) Dimitriu R B621 |
Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (LP) Bănică A B657 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (SEM) Mărgărint C B8 |
GR31, GT31, GT36, HM31, PT31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GR32 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | --- | --- | --- | GR3, GM3, HM3, PT3 Geografia umană a României (C) Horea-Șerban B8 |
08-10 |
10-12 | --- | GR3 Geografia regională a României (C) Lesenciuc D B629 |
Geografia regională a României (LP) Lesenciuc D B654 |
--- | GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | --- | Geografia umană a României (LP) Dimitriu R B664 |
Geografia fizică a României II (SEM) Niculiță M B664 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | GT312, GT322, GT332, GT342, GT352, GT362, GR32, GR31 Toponomastică geografică (OPT) (SEM) Boamfă I B622 |
GR3 Geografia fizică a României II (C) Niculiță M B653B |
--- | GR3, GM3, HM3, PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (C) Grozavu A B8 |
14-16 |
16-18 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (C) Mărgărint C B8 |
GR32, GT32, GT33, GT34, GT35 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
--- | --- | --- | 16-18 |
18-20 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (SEM) Mărgărint C B8 |
--- | Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (LP) Bănică A B623 |
--- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GM11 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
--- | --- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GM1 Fizica mediului (C) Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | GM1 Chimia mediului (C) Breabăn I B621 |
GM1 Fizica mediului (LP) - impar Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
GM11, GM12, HM11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
GM1 Fizica mediului (LP) - impar Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | --- | --- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | --- | Chimia Mediului (LP) Breabăn I B659 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GM12 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
--- | --- | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
GM1 Fizica mediului (C) Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | GM1 Chimia mediului (C) Breabăn I B621 |
GM1 Fizica mediului (LP) - impar Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
GM11, GM12, HM11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
GM1 Fizica mediului (LP) - impar Mardare DM Lab. Fiz. Mol. (Corp A) |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | --- | --- | Chimia Mediului (LP) Breabăn I B659 |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | --- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GM21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GM2 Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D, Țurcănașu G B658 |
--- | --- | --- | --- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
--- | GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | GM2 Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Larion D B662 |
GM2, HM2, PT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B662 |
GM2 Ecologie (C) Ursu A B622 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | GM21, GM22 Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
GM21, GM22 Ecologie (LP) Ursu A B622 |
--- | --- | 14-16 |
16-18 | GM21, GM22 Statistică (LP) Patriche C B653D |
--- | GR2, GM2, HM2 Statistică (C) Patriche C B629 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GM22 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GM2 Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D, Țurcănașu G B658 |
--- | --- | --- | --- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
--- | GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | GM2 Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Larion D B662 |
GM2, HM2, PT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B662 |
GM2 Ecologie (C) Ursu A B622 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | GM21, GM22 Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
GM21, GM22 Ecologie (LP) Ursu A B622 |
--- | --- | 14-16 |
16-18 | GM21, GM22 Statistică (LP) Patriche C B653D |
--- | GR2, GM2, HM2 Statistică (C) Patriche C B629 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GM31 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
--- | --- | GR3, GM3, HM3, PT3 Geografia umană a României (C) Horea-Șerban B8 |
08-10 |
10-12 | --- | GM3 Geografia umană a României (LP) Dimitriu R B659 |
GM3 Geografia mediului II (C) Ursu A B622 |
--- | GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | --- | GM3, HM3 Monitoringul integrat al mediului (C) ultimele 7 săptămâni Stoleriu C B660 |
GM3, HM3 Monitoringul integrat al mediului (C) primele 7 săptămâni Breabăn I B621 |
Geografia mediului II (LP) Ursu A B662 |
--- | 12-14 |
14-16 | --- | GM31, GTFR31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
GM3 Impactul activităţlor economice asupra mediului (C) Bănică A B621 |
GM3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (LP) Bănică A B629 |
GR3, GM3, HM3, PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (C) Grozavu A B8 |
14-16 |
16-18 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (C) Mărgărint C B8 |
Monitoringul integrat al mediului (LP) Bobric E-D B627 |
GM3 Monitoringul integrat al mediului (LP) Enea A B662 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (SEM) Mărgărint C B8 |
GM3 Impactul activităţlor economice asupra mediului (LP) Mihai F-C B621 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GTFR11 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | --- | --- | --- | Informatique appliquée en géosciences (LP) Roșu L B653B |
08-10 | ||||||||
10-12 | --- | GTFR1 Géodémographie (C) Muntele I B656 |
GR1, GTFR1, HM1 Pedagogie I (C) Neculau B B629 |
GTFR1 Géologie générale (C) Androne D B623 |
|
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | GTFR1 Géologie générale (LP) Androne D B623 |
--- |
|
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | --- | GTFR1 Géographie du tourisme (C) Stoleriu O B659 |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GTFR11, GT12, PT11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B622 |
GTFR1 Informatique appliquée en géosciences (C) Stoleriu C B660 |
Géographie du tourisme (LP) Stoleriu O B653D |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | Géodémographie (SEM) Tudora D B656 |
--- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GTFR21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GTFR2 Géomorphosites (C) Niacșu L B657 |
GTFR2 Management des activités touristiques (C) Butnaru G B621 |
--- | --- | --- | 08-10 |
10-12 | --- | GTFR2 Management des activités touristiques (LP) Butnaru G B621 |
GTFR2 Statistiques (C) Rusu A B653D |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | Géographie des colonies (LP) Țurcănașu G B622 |
GTFR2 Géographie des milieux naturels du globe (C) Rusu E B622 |
GTFR2 Géographie des colonies (C) Țurcănașu G B653B |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | Géomorphosites (LP) Niacșu L B658 |
GTFR2 Géographie des milieux naturels du globe (LP) Rusu E B662 |
--- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | --- | Statistiques (LP) Rusu A B653B |
--- | --- | --- | 16-18 |
18-20 | --- | GTFR2, GT21, GT22, GT23, GT24 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GTFR31 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GTFR3 Géographie culturelle et Ethnographie (C) Boamfă I B656 |
--- | --- | GTFR3 Géographie culturelle et Ethnographie (LP) Boamfă I B657 |
--- | 08-10 |
10-12 | --- | GTFR3 Balnéoclimatologie et tourisme balnéaire (OPT) (C) Sfîcă L B657 |
GTFR3 Marketing touristique (C) Borza M B659 |
Potentiel touristique anthropique de la Roumanie (LP) Ursu A B662 |
GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | --- | GTFR3 Potentiel touristique anthropique de la Roumanie (C) Iațu C B656 |
GTFR3 Marketing touristique (LP) Borza M B659 |
GTFR3 Karstologie (OPT) (C) Androne D B623 |
--- | 12-14 |
14-16 | --- | GM31, GTFR31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
GTFR3 Balnéoclimatologie et tourisme balnéaire (OPT) (SEM) Sfîcă L B657 |
GTFR3 Karstologie (OPT) (SEM) Androne D B623 |
--- | 14-16 |
16-18 | --- | --- | --- | --- | --- | 16-18 |
18-20 | --- | --- | --- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT11 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | Geografia turismului (LP) Eva M B622 |
--- | --- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | Geodemografie (SEM) Tudora D B621 |
--- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | --- | GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | GT11, GT15, GT16 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
--- | --- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B654 |
--- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
--- | --- | GT11, GT12 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B660 |
18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT12 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | --- | --- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653D |
--- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | Geodemografie (SEM) Tudora D B621 |
--- | --- | GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | Geografia turismului (LP) Eva M B656 |
--- | --- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GTFR11, GT12, PT11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B622 |
--- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
--- | --- | GT11, GT12 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B660 |
18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT13 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | --- | --- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | Geografia turismului (LP) Eva M B622 |
--- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
--- | GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | Geodemografie (SEM) Tudora D B621 |
--- | GR12, GT13 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B655 |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | --- | --- | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653B |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
GT13, GT14 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B622 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT14 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | --- | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653D |
GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | Geografia turismului (LP) Eva M B629 |
GT14, GT17 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B655 |
GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
--- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | Geodemografie (SEM) Tudora D B621 |
--- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
GT13, GT14 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B622 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT15 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | --- | --- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | --- | GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | GT11, GT15, GT16 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
Geografia turismului (LP) Eva M B656 |
--- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653B |
Geologie generală (LP) Androne D B623 |
--- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | Geodemografie (SEM) Tudora D B621 |
GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
--- | GT15, GT16, GT17 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B629 |
--- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT16 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | Geografia turismului (LP) Eva M B656 |
--- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | Geodemografie (SEM) Tudora D B664 |
GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | --- | GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | GT11, GT15, GT16 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
--- | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | --- | --- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653B |
GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
--- | GT15, GT16, GT17 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B629 |
--- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT17 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | --- | Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Roșu L B653D |
--- | GT1 Geologie generală (C) Androne D B8 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | --- | --- | GT1 Geodemografie (C) Muntele I B8 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (C) - impar Scrumeda A B623 |
10-12 | ||||||||
12-14 | Geografia turismului (LP) Eva M B656 |
Geodemografie (SEM) Tudora D B659 |
GT14, GT17 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B655 |
GT1 Geografia turismului (C) Stoleriu O B8 |
GR111, GR121, GR131, GM111, GM121, GTFR111, GT1, HM111, PT111 Curs practic: Limba germană (SEM) Scrumeda A B623 |
12-14 | ||||||||
14-16 | --- | --- | --- |
|
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 | --- | --- | Geologie generală (LP) Androne D B623 |
|
--- | 16-18 | ||||||||
18-20 | --- | GT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B8 |
--- | GT15, GT16, GT17 Pedagogie I (SEM) Ilaș S B629 |
--- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
Statistică (LP) Roșu L B653D |
--- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B656 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | --- | Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B655 |
--- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
--- | --- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B622 |
GTFR2, GT21, GT22, GT23, GT24 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT22 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B660 |
--- | GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | --- | Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B660 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B655 |
Statistică (LP) Roșu L B654 |
--- | --- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | --- | GTFR2, GT21, GT22, GT23, GT24 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT23 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
--- | GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | --- | --- | Statistică (LP) Roșu L B654 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B660 |
--- | --- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | --- | GTFR2, GT21, GT22, GT23, GT24 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B660 |
--- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT24 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
--- | Geomorfosituri (LP) Niacșu L B657 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | --- | --- | Geografia așezărilor (LP) Istrate M B657 |
Statistică (LP) Roșu L B653D |
--- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
--- | Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
--- | --- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B8 |
--- | 16-18 |
18-20 | --- | GTFR2, GT21, GT22, GT23, GT24 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT25 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 | ||||||||
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
Statistică (LP) Roșu L B654 |
Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 | ||||||||
12-14 | --- | --- | Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B656 |
--- | 12-14 | ||||||||
14-16 |
|
--- | --- | --- | --- | 14-16 | ||||||||
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 | ||||||||
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT26 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
--- | --- | GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B627 |
--- | Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
Statistică (LP) Roșu L B653B |
Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B660 |
--- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT27 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
Geomorfosituri (LP) Niacșu L B623 |
--- | 08-10 | ||||||||
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
--- | --- | GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 | ||||||||
12-14 | Statistică (LP) Roșu L B653B |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B627 |
--- | --- | --- | 12-14 | ||||||||
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
--- | --- | Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
--- | 14-16 | ||||||||
16-18 |
|
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 | ||||||||
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
--- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT28 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | GT2 Managementul activităţilor turistice (C) Butnaru G B627 |
GT2 Geomorfosituri (C) Niacșu L B8 |
GT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B8 |
--- | --- | 08-10 |
10-12 | GT2 Geografie politică (FAC) (C) Boamfă I B656 |
--- | --- | GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
GT2 Geografie istorică și politică (FAC) (LP) impar Boamfă I B657 |
10-12 |
12-14 | Geomorfosituri (LP) Niacșu L B658 |
--- | --- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT251, GT26, GT27, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice în turism (FAC) (C) Roman NA B654 |
Geografia așezărilor (LP) Istrate M B660 |
--- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | GT21, GT22, GT23, GT24, GT25, GT26, GT271, GT28 Sisteme Informaţionale Geografice (FAC)(LP) Roman NA B654 |
GT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B8 |
GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Nica D B662 |
--- | 16-18 |
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
Statistică (LP) Roșu L B654 |
--- | Managementul activităţilor turistice (LP) Ștefănică M B8 |
--- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT31 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
Geografie culturală şi Etnografie (LP) Boamfă I B656 |
GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
--- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
--- |
|
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | GT31, GT33 Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
Potenţialul turistic antropic al României (LP) Horea-Șerban B629 |
12-14 | ||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
Marketing turistic (LP) Borza M B8 |
--- | --- | 14-16 | ||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
GT31, GT33, GT34 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B660 |
--- | --- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | GR31, GT31, GT36, HM31, PT31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
--- | --- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT32 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
--- | GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
--- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
Geografie culturală şi Etnografie (LP) Boamfă I B653B |
|
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | --- | GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
--- | 12-14 | ||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
--- | --- | Potenţialul turistic antropic al României (LP) Horea-Șerban B629 |
14-16 | ||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
GR32, GT32, GT33, GT34, GT35 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
Marketing turistic (LP) Borza M B664 |
--- | --- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
GT32, GT33 Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
GT32, GT35, GT36 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B629 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT33 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
--- | GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
--- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
--- |
|
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | GT31, GT33 Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
--- | 12-14 | ||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
--- | --- | --- | 14-16 | ||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
GR32, GT32, GT33, GT34, GT35 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
GT31, GT33, GT34 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B660 |
Potenţialul turistic antropic al României (LP) Horea-Șerban B629 |
--- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | GT32, GT33 Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
Marketing turistic (LP) Borza M B664 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT34 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
GT34, GT35 Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
Geografie culturală şi Etnografie (LP) Boamfă I B657 |
08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
--- |
|
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | --- | GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
--- | 12-14 | ||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
--- | Potenţialul turistic antropic al României (LP) Horea-Șerban B653B |
--- | 14-16 | ||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
GR32, GT32, GT33, GT34, GT35 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
GT31, GT33, GT34 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B660 |
--- | --- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | GT34, GT35 Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
--- | --- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT35 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
GT34, GT35 Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
--- | 08-10 | ||||||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
--- |
|
|
10-12 | ||||||||||||||||
12-14 | --- | GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
Geografie culturală şi Etnografie (LP) Boamfă I B659 |
12-14 | ||||||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
--- | --- | --- | 14-16 | ||||||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
GR32, GT32, GT33, GT34, GT35 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
--- | --- | --- | 16-18 | ||||||||||||||||
18-20 | --- | GT34, GT35 Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
GT32, GT35, GT36 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B629 |
Marketing turistic (LP) Borza M B623 |
--- | 18-20 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
GT36 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
--- | GT3 Marketing turistic (C) Borza M B629 |
--- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | GT3 Potenţialul turistic antropic al României (C) Iațu C B8 |
Carstologie (OPT) (SEM) Dumitriu D B658 |
|
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | --- | GT3 Geografie culturală şi Etnografie (C) Boamfă I B8 |
|
|
--- | 12-14 | ||||||||||||
14-16 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (C) Niță V B659 |
|
--- | --- | Geografie culturală şi Etnografie (LP) Boamfă I B657 |
14-16 | ||||||||||||
16-18 | GT3 Organizarea întreprinderilor turistice (FAC) (SEM) Niță V B659 |
Balneoclimatologie şi turism balnear (OPT) (SEM) Ichim P B657 |
--- | Marketing turistic (LP) Borza M B623 |
--- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | GR31, GT31, GT36, HM31, PT31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
GT32, GT35, GT36 Politici turistice şi dezvoltare durabilă (OPT) (SEM) Ibănescu B B629 |
--- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
HM11 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
--- | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
--- | --- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | --- | GR1, GTFR1, HM1 Pedagogie I (C) Neculau B B629 |
Informatică aplicată în geoştiinţe (LP) Niculiță M B653B |
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | --- | HM1 Meteorologie sinoptică şi prognoză (C) Sfîcă L B657 |
GR1, HM1, PT1 Geografia populaţiei (C) Muntele I B8 |
GM11, GM12, HM11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B627 |
|
12-14 | ||||||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
Geografia populaţiei (LP) Tudora D B653D |
|
|
14-16 | ||||||||||||
16-18 | Meteorologie sinoptică şi prognoză (LP) Ichim P B657 |
--- | --- |
|
--- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | --- | --- | --- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
HM21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D B622 |
--- | --- | --- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
--- | GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | --- | GM2, HM2, PT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B662 |
Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
--- | --- | 12-14 |
14-16 | Topoclimatologie şi microclimatologie (ES) Ichim P B657 |
HM2 Topoclimatologie şi microclimatologie (C) Sfîcă L B657 |
--- | --- | --- | 14-16 |
16-18 | HM21, PT21 Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Hapciuc O-E B660 |
Statistică (LP) Patriche C B653D |
GR2, GM2, HM2 Statistică (C) Patriche C B629 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | --- | --- | --- | --- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
HM31 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | GM3, GT3, HM3 Toponomastică geografică (FAC-OPT) (C) Boamfă I B627 |
--- | --- | GR3, GM3, HM3, PT3 Geografia umană a României (C) Horea-Șerban B8 |
08-10 |
10-12 | Bioclimatologie (OPT) (LP) Ichim P B657 |
HM3 Toponomastică geografică (OPT) (SEM) Boamfă I B622 |
HM3 Geomorfologie litorală (C) Romanescu Gh B660 |
--- | GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | HM3 Metode şi tehnici în analiza fenomenelor hidrologice (FAC) (C) Minea I B660 |
GM3, HM3 Monitoringul integrat al mediului (C) ultimele 7 săptămâni Stoleriu C B660 |
GM3, HM3 Monitoringul integrat al mediului (C) primele 7 săptămâni Breabăn I B621 |
--- | HM3 Bioclimatologie (OPT) (C) Apostol L B657 |
12-14 |
14-16 | HM3 Metode şi tehnici în analiza fenomenelor hidrologice (FAC) (LP) Minea I B660 |
HM3, PT3 Geografia umană a României (LP) Dimitriu R B621 |
--- | --- | GR3, GM3, HM3, PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (C) Grozavu A B8 |
14-16 |
16-18 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (C) Mărgărint C B8 |
--- | HM3 Geomorfologie litorală (LP) Mihu-Pintilie A B654 |
HM3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (LP) Bănică A B660 |
--- | 16-18 |
18-20 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (SEM) Mărgărint C B8 |
GR31, GT31, GT36, HM31, PT31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
HM3 Monitoringul integrat al mediului (LP) Enea A B662 |
Monitoringul integrat al mediului (LP) Bobric E-D B657 |
--- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
PT11 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||||||||||||||
08-10 | GR1, GM1, HM1, PT1 Geologie generală (C) Juravle D B8 |
--- | --- | --- | --- | 08-10 | ||||||||||||
10-12 | --- | --- | Geologie generală (LP) Juravle D B623 |
GM1, GT1, PT1 Pedagogie I (C) Neculau B B8 |
|
10-12 | ||||||||||||
12-14 | --- | --- | GR1, HM1, PT1 Geografia populaţiei (C) Muntele I B8 |
--- |
|
12-14 | ||||||||||||
14-16 | --- | GR1, GM1, HM1, PT1 Informatică aplicată în geoştiinţe (C) Stoleriu C B629 |
PT1 Bazele teoretice ale planificării teritoriale (C) Rusu A B664 |
|
|
14-16 | ||||||||||||
16-18 | GTFR11, GT12, PT11 Curs practic: Limba engleză (SEM) Haralambie A B622 |
--- | Geografia populaţiei (LP) Tudora D B622 |
|
--- | 16-18 | ||||||||||||
18-20 | --- | Bazele teoretice ale planificării teritoriale (SEM) Rusu A B653B |
--- | --- | --- | 18-20 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
PT21 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | --- | PT2 Geodezie și Geomatică (C) Nica D, Roman NA B654 |
Geodezie și Geomatică (LP) Nica D, Roman NA B654 |
GR2, PT2 Geografia așezărilor (C) Istrate M B627 |
--- | 08-10 |
10-12 | GR2, GM2, HM2, PT2 Metodologia cercetărilor geografice (C) Lesenciuc D, Țurcănașu G B8 |
Sisteme Informaţionale Geografice (LP) Condorachi D B653D |
GR2, GM2, HM2, PT2 Sisteme Informaţionale Geografice (C) Condorachi D B627 |
GR2, GM2, GTFR2, GT2, HM2, PT2 Didactica specialității (C) Larion D B627 |
--- | 10-12 |
12-14 | --- | GM2, HM2, PT2 Geografia mediilor naturale ale globului (C) Larion D B662 |
--- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | --- | --- | Metodologia cercetărilor geografice (LP) Lesenciuc D, Țurcănașu G B659 |
--- | 14-16 |
16-18 | HM21, PT21 Geografia mediilor naturale ale globului (LP) Hapciuc O-E B660 |
--- | GT2, PT2 Statistică (C) Rusu A B8 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GM2, PT2, GT25, GT26, GT27, GT28 Didactica specialității (SEM) Fiscutean D B627 |
Statistică (LP) Patriche C B653D |
Geografia așezărilor (LP) Roșu L B653D |
--- | --- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |
PT31 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LUNI | MARȚI | MIERCURI | JOI | VINERI | ||
08-10 | Localizarea activităţilor industriale (LP) Roșu L B653D |
--- | Organizarea şi amenajarea spaţiului agricol (LP) Niacșu L B622 |
--- | GR3, GM3, HM3, PT3 Geografia umană a României (C) Horea-Șerban B8 |
08-10 |
10-12 | PT3 Organizarea şi amenajarea spaţiului agricol (C) Niacșu L B627 |
--- | PT3 Sisteme teritoriale şi dezvoltarea regională (FAC) (C) Țurcănașu G B621 |
--- | GR3, GM3, GTFR3, HM3, PT3, GT311, GT321, GT331, GT341, GT351, GT361 Managementul clasei de elevi - impar (C) Diac G B8 |
10-12 |
12-14 | --- | PT3 Localizarea activităţilor industriale (C) Rusu A B654 |
--- | --- | --- | 12-14 |
14-16 | --- | HM3, PT3 Geografia umană a României (LP) Dimitriu R B621 |
Sisteme teritoriale şi dezvoltarea regională (FAC) (LP) impar Țurcănașu G B629 |
--- | GR3, GM3, HM3, PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (C) Grozavu A B8 |
14-16 |
16-18 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (C) Mărgărint C B8 |
--- | PT3 Elaborarea planurilor de amenajare teritorială (C) Grigorovschi M B621 |
--- | --- | 16-18 |
18-20 | GR3, GM3, HM3, PT3 Paleogeografia Cuaternarului (OPT) (SEM) Mărgărint C B8 |
GR31, GT31, GT36, HM31, PT31 Managementul clasei de elevi (SEM) Buzduga C B664 |
PT3 Elaborarea planurilor de amenajare teritorială (LP) Grigorovschi M B621 |
PT3 Hazarde şi riscuri naturale şi antropice (LP) Bănică A B660 |
--- | 18-20 |
Timetable generated with FET 5.35.2 on 3/29/18 8:54 PM |